Zadzwoń do nas! 606 584 151 | (12) 285 72 35

Instalacja klimatyzacji w domu lub biurze

Klimatyzacja i jej montaż

Instalowanie i montaż klimatyzacji w biurze lub domu - z nami to proste!

Wiele osób wciąż sądzi, że instalacja klimatyzacji w lokalu biurowym czy mieszkaniu to droga inwestycja, która wiąże się z chaosem i bałaganem podobnym do generalnego remontu. Czy montaż klimatyzacji split to faktycznie duża inwestycja i problem? Nic podobnego! Aby wszystko zostało wykonane poprawnie należy już od etapu doboru i projektu oddać temat w ręce fachowców, najlepiej z Komfort Home ;-).

Wszystkim zainteresowanym montażem klimatyzacji nasi doradcy po zebraniu podstawowych informacji  przedstawiają wstępną wycenę. I tu obalamy pierwszy mit. W naszej ofercie klimatyzator ścienny o mocy 2,5 kW (do pomieszczeń o powierzchni do 30 m2) mogą Państwo kupić razem z montażem już od 2100 zł netto! Klientowi przedstawiane są różne warianty wraz z podaniem ich zalet i wad, a także oferowana jest fachowa pomoc w podjęciu decyzji.

Po wstępnej akceptacji nasz pracownik przeprowadza darmową i niezobowiązującą wizję lokalną podczas której opracowujemy finalną koncepcję i projekt instalacji. Na tym też etapie określana jest ostateczny koszt prac. W przypadku akceptacji klienta nasi monterzy są w stanieprzystąpić do instalacji nawet tego samego dnia! Montaż z cięższych prac zazwyczaj wymaga jedynie wykonania przewiertu w ścianie zewnętrznej o średnicy około 5 cm. Pozostałe prace są proste i szybkie. Jeszcze tego samego dnia cieszą się Państwo klimatyzacją dobrej jakości.

Skontaktuj się z nami już teraz i przekonaj się jakie to proste! Zobacz też nasze realizacje z montażu klimatyzacji na terenie Krakow a.

responsive

Dołącz do grona zadowolonych Klientów

Zapraszamy do kontaktu z naszym przedstawicielem

Wspieramy markiczołowych producentów

Klimatyzatory Daikin Kraków sprzedaż, montaż, serwis Gree klimatyzatory Kraków, sprzedaż, montaż, serwis Klimatyzatory MVD Kraków sprzedaż, montaż, serwis Klimatyzatory Samsung Kraków sprzedaż, montaż, serwis Klimatyzatory Fujitsu Kraków sprzedaż, montaż, serwis Klimatyzatory Toshiba Kraków sprzedaż, montaż, serwis Klimatyzatory LG Kraków sprzedaż, montaż, serwis Klimatyzatory Panasonic Kraków sprzedaż, montaż, serwis Klimatyzatory Mitsubishi Electric Kraków sprzedaż, montaż, serwis Klimatyzatory Fuji Electric Kraków sprzedaż, montaż, serwis