Zadzwoń do nas! 606 584 151 | (12) 285 72 35

O Nas

     Świadczymy usługi z zakresu doradztwa, sprzedaży i serwisu urządzeń systemów klimatyzacyjnych i wentylacyjnych. Na rynku istniejemy już od 2009 roku. W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki asortyment nowoczesnych urządzeń, które zapewniają komfort cieplny zarówno w mieszkaniach prywatnych jak i obiektach komercyjno-przemysłowych.

     Korzystając z wiedzy i doświadczenia wykwalifikowanych inżynierów i monterów oraz znajomości najnowszych technologii, dostarczamy rozwiązania dostosowane do potrzeb i budżetu każdego klienta. Głównym obszarem naszych działań jest województwo małopolskie, śląskie, podkarpackie i świętokrzyskie.

     Zaufanie naszych kontrahentów jest dla nas priorytetem, a także motywacją do ciągłego rozwoju by zapewniać najnowsze i niezawodne technologie. Oferujemy wsparcie na każdym etapie współpracy od dobrania urządzeń do montażu i ich serwisu.

     Firma posiada wysoko wykwalifikowaną kadrę pracowników co pozwala sprostać wymaganiom rynkowym i zapewnić naszym klientom kompleksową i fachową obsługę. Zawsze stosujemy wysokie standardy estetytczne w wykonywaniu naszych intalacji. Prace montażowe i serwisowe staramy się prowadzić w sposób jak najmniej uciążliwy.

     Oferowane przez nas produkty posiadają wymagane prawem polskim i unijnym certyfikaty. Zapewniamy rzetelność i terminowość w realizacji podjętych zobowiązań. Jesteśmy otwarci na współpracę z biurami projektowymi, klientami indywidualnymi i firmami budowlanymi.


Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, a w razie jakichkolwiek wątpliwości prosimy o kontakt - z przyjemnością odpowiemy na wszelkie pytania.

responsive

Dołącz do grona zadowolonych Klientów

Zapraszamy do kontaktu z naszym przedstawicielem

Wspieramy markiczołowych producentów

Klimatyzatory Daikin Kraków sprzedaż, montaż, serwis Gree klimatyzatory Kraków, sprzedaż, montaż, serwis Klimatyzatory MVD Kraków sprzedaż, montaż, serwis Klimatyzatory Samsung Kraków sprzedaż, montaż, serwis Klimatyzatory Fujitsu Kraków sprzedaż, montaż, serwis Klimatyzatory Toshiba Kraków sprzedaż, montaż, serwis Klimatyzatory LG Kraków sprzedaż, montaż, serwis Klimatyzatory Panasonic Kraków sprzedaż, montaż, serwis Klimatyzatory Mitsubishi Electric Kraków sprzedaż, montaż, serwis Klimatyzatory Fuji Electric Kraków sprzedaż, montaż, serwis