Zadzwoń do nas! 606 584 151 | (12) 285 72 35

Klimatyzacja Kraków - o nas

Firma Komforthome powstała w Krakowie w 2009 roku i od samego początku wyspecjalizowała się w doradztwie, sprzedaży oraz montażu urządzeń systemów

klimatyzacyjnych i wentylacyjnych.  Oferujemy klientom indywidualnym, firmom oraz klientom instytucjonalnym szeroki asortyment nowoczesnych urządzeń zapewniających utrzymywanie właściwego mikroklimatu zarówno w mieszkaniach prywatnych jak i obiektach komercyjno-przemysłowych oraz biurach i urzędach.

Jesteśmy elastyczni i otwarci na przeróżne wymagania klientów. Projekty i realizacje dopasowujemy do możliwości budżetowych każdego klienta indywidualnie. Nasi doświadczeni i wykwalifikowani inżynierowe zaprojektują i dostarczą odpowiednie dla potrzeb klienta rozwiązania, a monterzy dokonają szybkiego i profesjonalnego montażu.

Dużą wagę przykładamy od rozszerzania naszej wiedzy i kompetencji. Na bieżąco śledzimy wszystkie nowe technologie i rozwiązania jakie dotyczą naszej branży. Oferujemy wsparcie na każdym etapie współpracy od dobrania urządzeń do montażu i ich serwisu. Nic więc dziwnego, że docenieni zostaliśmy za naszą rzetelną i terminową pracę przez wielu dotychczasowych klientów.

Firma Komforthome pochwalić się może wysoko wykwalifikowaną kadrą pracowników. Dzięki ich zaangażowaniu i fachowości jesteśmy w stanie sprostać wciąż rosnącym wymaganiom rynkowym oraz zapewnić naszym klientom kompleksową i fachową obsługę.

Dokonujemy wszelkich starań by nasze realizacje były na najwyższym poziomie technicznym, nie zapominając o walorach estetycznych wykonywanych instalacji.

Wszystkie oferowane przez nas produkty posiadają wymagane prawem polskim i unijnym certyfikaty. Zapewniamy rzetelność i terminowość w realizacji podjętych zobowiązań. Jesteśmy otwarci na współpracę z biurami projektowymi, klientami indywidualnymi i firmami budowlanymi.

Komforthome ma siedzibę w Krakowie, ale nasze usługi montażu klimatyzacji, kurtyn powietrznych, rekuperatorów czy też wentylacji najczęściej wykonujemy w województwach małopolskim, śląskim, podkarpackim i świętokrzyskim.

Oferujemy także praktyczne i coraz bardziej potrzebne w kontekście ciągłych alertów smogowych oczyszczacze powietrza. Podstawową funkcją oczyszczacza powietrza jest przefiltrowanie powietrza znajdującego się w pomieszczeniu.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, a w razie jakichkolwiek wątpliwości prosimy o kontakt. Z przyjemnością odpowiemy na wszelkie pytania.

responsive

Dołącz do grona zadowolonych Klientów

Zapraszamy do kontaktu z naszym przedstawicielem

Wspieramy markiczołowych producentów

Klimatyzatory Daikin Kraków sprzedaż, montaż, serwis Gree klimatyzatory Kraków, sprzedaż, montaż, serwis Klimatyzatory MVD Kraków sprzedaż, montaż, serwis Klimatyzatory Samsung Kraków sprzedaż, montaż, serwis Klimatyzatory Fujitsu Kraków sprzedaż, montaż, serwis Klimatyzatory Toshiba Kraków sprzedaż, montaż, serwis Klimatyzatory LG Kraków sprzedaż, montaż, serwis Klimatyzatory Panasonic Kraków sprzedaż, montaż, serwis Klimatyzatory Mitsubishi Electric Kraków sprzedaż, montaż, serwis Klimatyzatory Fuji Electric Kraków sprzedaż, montaż, serwis